Zalety reklamy billboardowej
8
Gru

Billboard to jeden z najchętniej wykorzystywanych nośników współczesnej reklamy. Choć stracił trochę na swojej świeżości ze względu na nowe technologie wprowadzone na rynek to nie stracił on ze swojej popularności jak dotąd ani trochę. Przytoczę wam poniżej kilka jego pozytywnych cech które przyczyniają się do takiej sytuacji.

Cena

Koszty związane z wynajęciem billboardu, wydrukowaniem i naklejeniem na niego plakatu jest bardziej opłacalny aniżeli na podobnych nośnikach reklamowych. Już za tanie billboardy reklamowe przyjdzie nam zapłacić w przedziale od 800 do 1200 złotych. Co w porównaniu z telebimami czy reklamą w telewizji jest stosunkowo niskim kosztem.

Widoczność

Billboard dużych rozmiarów jest widoczny z odległości nawet 100 metrów, jak nie więcej. Tak więc każda osoba zobaczy go i będzie mogła odczytać jego przekaz nawet jeśli nie po to wyszła na miasto.

Możliwość zaktualizowania informacji

Billboardy dają nam możliwość zmiany plakatu,  zaktualizowanie oferty danej firmy czy też zastosowanie puenty ( najpierw naklejamy plakat na przykład z intrygującą grafiką, a następnie po jakimś czasie zastępujemy go plakatem wyjaśniającym poprzedni zapis)

Możliwość trafienia do dużej ilości odbiorców

Reklamy billboardowej nie da się nie zauważyć dlatego trafia do tak dużej grupy osób, zwłaszcza gdy jest ustawiona w miejscu gdzie jesteśmy pewni ze znajdzie się duże grono odbiorców. Nawet w drodze do sklepu, gdzie jest reklamowany produkt w promocji, przyciągnie on naszą uwagę.

Długi czas ekspozycji

Billboard możemy wynająć na taki okres jaki będzie się nam podobać. Może to być 2 tygodnie, miesiąc, a nawet pół roku. Im dłuższy czas wynajęcia takiego nośnika reklamy tym jego koszty będą maleć. Wiąże się to z lepszą ceną wynajmu oraz brakiem przymusu naklejania nowego plakatu. Taki nośnik będzie przynosić korzyści nawet nocą, wystarczy tylko dobrze go oświetlić na przykład za pomocą latarni drogowych.

Prostota przekazu

Na plakacie wystarczy tylko zamieścić chwytliwe hasło reklamowe oraz dobre jakościowo zdjęcie, aby reklama się dobrze sprzedała i trafiła do jak największej ilości odbiorców.

Kontakt

Jesteś zainteresowany reklamą na Billboardach?
Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

ul. Kośnego 13/2
45-056 Opole


Michał Siebert 694-067-278

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania ofertowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.