Montaż billboardu
5
Cze

Każdy szanujący się przedsiębiorca powinien zadbać o odpowiednie rozreklamowanie swoich usług. Dzięki temu uzyska szersze grono klientów i większą rozpoznawalność na rynku.

MOBILNOŚĆ REKLAMY

Znakomitym rozwiązaniem jest wynajęcie billboardu, na którym można umieścić własną reklamę. Co ciekawe, umiejscowione na nim ogłoszenie nie musi stać w jednym miejscu. Coraz większą popularnością cieszy się bowiem mniejszy billboard przestawny, który pozwala na przemieszczanie reklamy. Dzięki temu anons może zostać zauważony przez większą liczbę potencjalnych odbiorców.

JAK WYGLĄDA MONTAŻ BILLBOARDÓW?

Podstawa, na której jest zawieszana wielkoobszarowa reklama składa się najczęściej ze słupa i tablicy. W zależności od sposobu montażu tablica może tradycyjnie być płytą, na którą nakleja się ogłoszenie lub stanowić kombinację specjalnych sześciennych modułów, które umożliwiają zamontowanie planszy reklamowej za pomocą specjalnych lin.

POLECAMY SWOJE USŁUGI

Nasza firma billboardowa oferuje opisany wyżej montaż ogłoszeń wielkopowierzchniowych. Reklama na billboardach sprawi, że trafi ona do ogromnej liczby odbiorców, codziennie przechodzących lub przejeżdżających w pobliżu billboardu. Jego wynajem jest znakomitym sposobem na rozwój interesu,

Kontakt

Jesteś zainteresowany reklamą na Billboardach?
Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

ul. Kośnego 13/2
45-056 Opole


Michał Siebert 694-067-278

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania ofertowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.